fbpx

Sekcja zwłok nie wykazała przyczyn śmierci 15-letniego chłopca we Wronkach.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W poniedziałek doszło do tragicznego wydarzenia, które miały miejsce w jednej ze szkół średnich na terenie Wronek.

4 kwietnia na lekcji informatyki w Zespole Szkół nr 1 we Wronkach zasłabł 15-letni uczeń. Radio Poznań poinformowało, że chłopiec nie skarżył się wcześniej na złe samopoczucie. Nagle stracił przytomność, od razu pomocy zaczął udzielać mu nauczyciel prowadzący zajęcia. Uczeń zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Według informacji Radia Poznań, sekcja zwłok nie wykazała przyczyny śmierci. Udało się wykluczyć jedynie zadławienie i porażenie prądem. Pobrano materiał do dalszych badań histopatologicznych, które mogłyby ujawnić na przykład ukrytą wadę serca. Nastolatek nie miał też chorób przewlekłych.

Źródło: Radio Poznań

fot. Pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_