fbpx

Przypadkowe zatrzymanie dilera narkotykowego w Poznaniu

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Sporą czujnością wykazali się policjanci z poznańskiego Grunwaldu. Podczas rutynowego patrolowania zauważyli dwóch mężczyzn, którzy dziwnie się zachowywali. Postanowili ich wylegitymować.

Jak mówi Marta Mróz z poznańskiej policji: W trakcie legitymowania mężczyźni zachowywali się nerwowo. Po chwili okazało się, że powodem było to, iż posiadali przy sobie susz roślinny. Był to foliowy zwitek, oklejony taśmą z zawartością zielonej substancji.

Osobami przyłapanymi na przekazywaniu sobie „towaru”, okazali się 41 i 42-latek.

Jeszcze tego samego wieczoru przeszukano wraz z psem tropiącym ich miejsca zamieszkania. Okazało się, że w pomieszczeniach gospodarczych ukryte są kolejne paczki z narkotykami.

Jednemu z mężczyzn grozi kara do 3 lat więzienia za posiadanie narkotyków. Drugiemu natomiast za posiadanie znacznej ilości narkotyków, oraz ich udzielanie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Joanna Oszmian

Źródło: epoznan, fot. wikipedia

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_