fbpx

Relacja z festynu na Junikowie.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera


Pomimo niepewnej aury festyn zgromadził duże grono rodzin osiedla Junikowo. Radość zabawy była tak donośna, że gęste chmury zlitowały się i oszczędziły nam deszczu.

Festyn obfitował w szereg występów scenicznych.

Duże poruszenie wśród uczestników wywołał pokaz umiejętności scenicznych najmłodszych adeptów szkoły tańca.


Taneczno-imprezowa atmosfera została podtrzymana wraz z pojawieniem się na scenie Urszuli Lidwin. Artystka zaprezentowała recital największych przebojów polskiej oraz światowej sceny muzycznej.


Po koncercie nastała chwila relaksu na rozmowy, zabawy oraz obiad z kuchni polowej.

W dalszej kolejności programu wystąpiła wokalistka MaKi. Młoda piosenkarka zaprezentowała swój autorski repertuar.


Kolejnym punktem programu festynu był występ iluzjonisty Star Linka. Artysta skupił uwagę publiczności i zachwyt dzieci prezentując dawkę iluzji psychologicznych i efektownych prezentacji wizualnych.

.


Na koniec wystąpiła grupa ABBA prezentująca covery słynnego szwedzkiego zespołu.

.

Nad festynem czuwał oraz wystąpił w roli konferansjera Ryszard Oszmian.

Na festynie była prowadzona akcja zbiórki pieniędzy na leczenie Lilki. Lilka, kilkunastomiesięczna dziewczynka uległa poważnemu wypadkowi. Rehabilitacja kosztuje 20tys. zł miesięcznie. Dramat dziecka i rodziny spotkał się z ogromną empatią mieszkańców Junikowa. Na rehabilitacje zebrano 1000 zł.

Sponsorami imprezy byli Adam Bydałek oraz Mariusz Prasek.

Łukasz Kuk

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_