fbpx

Ruch Narodowy z petycją do Prezydenta Miasta Konina

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Promowanie dewiacji seksualnych w kolejnym mieście! Tym razem na celowniku wyznawców dewiacji, agresji i masochizmu został obrany Konin!

11 września w Koninie odbędzie się kolejny marsz środowisk LGBT. Jeśli chcesz zapobiec tym obscenicznym scenom, łamaniu prawa i kolejnym profanacjom podpisz naszą petycję do Prezydenta Miasta Konin. – czytamy na stronie petycji.

Marsze środowisk LGBT z roku na rok mają coraz bardziej wulgarny i agresywny charakter. W 2021 roku nikomu nie przeszkadzało sadomasochistyczne uwiązanie na smyczy matki na oczach dziecka. Jest to odczłowieczanie gatunku ludzkiego i zwyczajnie smutny widok dla każdego logicznie myślącego człowieka, a dla dzieci zaburzenie właściwych postaw ludzkich i wzorców osób dorosłych.

W trakcie tych marszy dochodzi także do ekscesów o charakterze ekshibicjonistycznym, profanacji, prowokacji, lżenia symboli katolickich, duchowieństwa i świeckich wiernych. Wielokrotnie ośmieszane jest godło, flaga i inne symbole narodowe. Środowiska te obrały sobie taki sposób na walkę z Kościołem i normalnością. Ważnym elementem pracy aktywistów LGBT jest rekrutacja dzieci i młodzieży do politycznego ruchu LGBT. – dodają organizatorzy.

Podpisz petycję do Prezydenta Miasta Piotra Korytkowskiego! Apelujemy o zakazanie organizacji marszu równości w Koninie, który narusza prawo i moralność oraz deprawuje nasze dzieci!

Całość petycji poniżej:

Prezydent Miasta Konin
Piotr Korytkowski

Szanowny Panie Prezydencie,
zwracamy się do Pana z bardzo ważnym dla nas i naszych dzieci apelem o wydanie decyzji zakazującej zgromadzenia pod nazwą I Marsz Równości w Koninie, który ma się odbyć 11.09.2022 r.

W związku z doniesieniami medialnymi o planowanym marszu środowisk LGBT w naszym mieście wyrażamy ogromne zaniepokojenie organizacją takiego wydarzenia. Wszyscy widzieliśmy, do czego dochodziło podczas tego rodzaju marszów w innych miastach naszego kraju. Wielokrotnie podczas tych wydarzeń łamano prawo w obrębie profanacji religijnych czy nieobyczajności publicznej. Znajdowało to swój koniec na salach sądowych, ale oczywiście niestety już po złamaniu prawa i jego skutkach.

Dlatego chcemy zapobiec kolejnym takim wydarzeniom, apelując do Pana Prezydenta, jednocześnie powołując się na art. 72 Konstytucji RP, który mówi, że każdy ma prawo domagać się od władz publicznych ochrony dzieci i młodzieży, m.in. przed demoralizacją.

Organizatorzy żądają nadania parom jednopłciowym przywilejów małżeńskich z prawem do adopcji dzieci włącznie, wprowadzenia do szkół i przedszkoli wulgarnej edukacji seksualnej, aborcji na życzenie do 12. tygodnia ciąży czy likwidacji tzw. klauzuli sumienia. Głównym celem parad jest, jak zwykle, stopniowe przyzwyczajanie Polaków do wulgarności i obsceniczności w przestrzeni publicznej.

Manifestacje LGBT z roku na rok mają coraz bardziej wulgarny i agresywny charakter. Jeszcze w 2015 roku organizatorzy takiego marszu w Warszawie usunęli z parady aktywistkę LGBT Martę K. za obnażenie się podczas marszu. W 2021 roku nikomu nie przeszkadzało już sadomasochistyczne uwiązanie na smyczy matki na oczach dziecka.

Stałym elementem parad aktywistów LGBT są też smutne i prymitywne ataki na katolików, a także bluźniercze profanacje najświętszych symboli chrześcijaństwa. Takie sytuacje miały miejsce na marszach w Częstochowie i Gdańsku, gdzie wyszydzono procesję Bożego Ciała, zestawiając imitację Najświętszego Sakramentu z żeńskimi genitaliami.

Pokładamy wielką nadzieję w Panu i liczymy na to, że Pan jako człowiek odpowiedzialny potraktuje poważnie naszą petycję i nie pozwoli na to, żeby Konin był kolejnym miastem, na którego ulicach widoczne są obsceniczne sceny, agresja i profanacje symboli, które są ważne dla obywateli naszego miasta.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_