fbpx

Zwłoki młodego mężczyzny nad Wartą. Zrozpaczony ojciec prosi o pomoc.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W niedzielę wieczorem nad Wartą znaleziono zwłoki młodego mężczyzny.

Ojciec prosi o pomoc każdego, kto jest w stanie udzielić informacji, jak doszło do tragedii. Chłopak po wyjściu z domu miał udać się na poznański dworzec i jechać pociągiem do Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Na miejsce jednak nigdy nie dotarł.

Proszę z całego serca o udostępnienie tego na portalach społecznościowych, wszędzie gdzie możecie. Ktoś musiał widzieć czy był sam czy z kimś. Bardzo proszę jako rodzic który stracił dziecko – pisze ojciec chłopaka. Ubrany był w krótkie jasne spodenki i jasny t-shirt, miał ze sobą duży plecak. Rozmawiałem z wędkarzem, mówi że rybacy mają kamery na łódkach, może oko człowieka nie zauważyło nic, ale kamera uchwyciła. Proszę z całego serca – dodaje.

Jak informuje Marta Mróz z poznańskiej policji, na miejscu zostały przeprowadzone wszelkie czynności, a biegły z zakładu medycyny sądowej wstępnie wykluczył udział osób trzecich w śmierci mężczyzny.

Mężczyzna apeluje jednak: “Pomóżcie mi poznać prawdę”. Do tej tragedii doszło w biały dzień, ktoś musiał coś widzieć

Źródło: epoznan

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_