fbpx

Ruszyły zapisy na charytatywny bieg Poland Business Run 2021

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Już od 11 maja można zapisywać swoje drużyny do jubileuszowej, dziesiątej edycji biznesowej sztafety charytatywnej Poland Business Run. Celem biegu jest pomoc dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

W tym roku bieg odbędzie się wirtualnie. Nie będzie wytyczonej trasy, a każdy biegacz będzie biegł indywidualnie. Bieżące wyniki biegu będą podawane w transmisji na żywo z Krakowa.

W swojej dziesięcioletniej historii bieg Poland Business Run wsparł już 599 osób z niepełnosprawnością narządów ruchu. Zebrane środki zostaną przekazane między innymi na zakup nowego wózka aktywnego dla 29-letniego Mariusza Gemza z Poznania, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznał porażenia czterokończynowego.

Rejestracja do biegu będzie trwała od 11 do 31 maja. Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się na stronie www.polandbusinessrun.pl i zgłosić swoją drużynę.

Źródło: Poznan.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4