fbpx

SAMOPODPALENIE NA RYNKU W STRZELNIE

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do tragicznych wydarzeń doszło dziś rano na rynku w Strzelnie (pow. mogileński). 24- letni mieszkaniec Strzelna oblał się substancją łatwopalną i podpalił.  Niestety mimo pomocy okolicznych osób, które w kilka sekund ugasiły płomienie, wstępnie ustalono, że poparzeniu uległo 90 % powierzchni ciała poszkodowanego. Mężczyznę w ciężkim, stabilnym stanie do szpitala w Poznaniu przetransportował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Pomocy mężczyźnie udzielili w głównej mierze motocykliści, którzy zatrzymali się w drodze do Lichenia na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Dzięki ich zaangażowaniu, 24- latek ma choć cień szansy na przeżycie. 

https://www.facebook.com/1138287822849778/posts/7794302037248290/?vh=e

fot. terazstrzelno.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_