fbpx

Skandal w poznańskiej restauracji. Drinki za darmo tylko dla zaszczepionych

Kontrowersyjna promocja w poznańskiej restauracja ORZO wzbudziła ogromne emocje w sieci. Restauracja proponuje darmowe drinki dla zaszczepionych osób. W poście restauracji na portalu społecznościowym możemy przeczytać że każda zaszczepiona osoba po ukazaniu dowodu zaszczepienia otrzyma w prezencie koktajl.

To mały upominek do zamówienia dla osób po 1 lub 2 dawkach szczepienia, ponieważ nie chcemy być ponownie zamknięci jesienią – restauracja to nasze życie. Nie segregujemy Gości ani nie nakładamy żadnych zakazów. Jesteśmy otwarci jak zawsze dla wszystkich Gości w całej Polsce. Dbamy o bezpieczeństwo nasze i Gości.

Możemy przeczytać dalej w poście.

Pod postem zawrzało. Znaczącej część komentujących nie podoba się pomysł restauracji. Internauci piszą o segregacji sanitarnej i o nowym Apartheidzie szczepiennym.

To jest jakiś żart z waszej strony? Art. 32 Konstytucji mówi: „1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.” Jeszcze oczekujcie oznaczenia ludzi bez szczepienia za pomocą opaski

To sobie reklamę zrobiliście, jest bardziej niż pewne, że ominę szerokim łukiem będąc w Poznaniu.

Marketingowy strzał w kolano, wiadomo jakie miejsca omijać.

Piszą przeciwnicy pomysłu restauracji.

Źródło: FB ORZO people-music-nature Poznań, foto: pixabay.com

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

One thought on “Skandal w poznańskiej restauracji. Drinki za darmo tylko dla zaszczepionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.