fbpx

Tir Wolności Konfederacji pojawił się w Poznaniu.

Z okazji wizyty w Poznaniu Tira Wolności Konfedercji odbyła się konferencja prasowa Konfederacji i Klubów Konfederacji.

Jak zaznaczają pomysłodawcy projektu,Tir Wolności stał się symbolem zwycięskiej batalii Konfederacji o powrót do normalności i prawa, oraz początkiem rozliczeń winnych lockdownu.

Przedstawiciele Konfederacji podkreślali w wystąpieniach zamiar rozliczenia rządzących za wszystkie szkody jakie spowodował lockdown na życiu, zdrowiu i majętności Polaków.


Będziemy w wolnej Polsce rozliczać winnych tych strasznych rzeczy. Nie tylko tych głównych polityków ale też i lokalnych urzedników, którzy wypełniają rozkazy. Dowodów jest aż nadto, dowody leżą na cmentarzach, w całej Polsce- zaznaczył prezes Klubu Konfederacji Ryszard Oszmian.

Zamykano w domach ludzi zdrowych, zamykano zakłady fryzjerskie, salony kosmetyczne, siłownie, restauracje. Ludzie bili się w sądach by mogli pracować. To nie wirus jest naszym wrogiem, wrogiem naszym są nasi włodarze, rządzący. Będziemy dążyć jako Konfederacja by tych ludzi ukarać. Nie może być tak, że urzędnik, który powinien służyć obywatelom jest wrogiem obywatela -powiedział Jacek Olszewski.

zródło-Korona Poznań

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
[smartslider3 slider="5"]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.