fbpx

Tragedia w Egipcie.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Dwóch nurków poniosło śmierć w Egipcie.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło kilka dni temu, że w Egipcie utonęło dwóch Polaków, ale personalia nie zostały ujawnione. Sprawa się teraz wyjaśniła.

Ofiarami tragicznego w skutkach nurkowania byli członkowie poznańskiego klubu VetoNurki.Jednym z nich jest właściciel przychodni weterynaryjnej w Poznaniu Piotr Dąbrowski drugim Wojciech Pawlicki. Do wypadku doszło podczas nurkowania w Hurghadzie.

– Ze smutkiem informujemy, że pozostawiając po sobie wielką pustkę, w dniu 14 stycznia 2024 roku, odeszli od nas Wojtek Pawlicki oraz Piotr Dąbrowski. Żegnamy Przyjaciół, ludzi o wielkim sercu, którzy byli zawsze blisko nas, zawsze pomocnych, zawsze razem z Nami. To trudny czas dla całej Braci Nurkowej, dla Rodzin i Przyjaciół – poinformował klub nurkowy VetoNurki na Facebooku.

zdjęcie- Facebook VetoNurki

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_