fbpx

Ujawniono szokujące badanie składu szczepionek przeciw COVID-19.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Piotr Jawornik związany ze stowarzyszeniem STOP NOP ujawnił wyniki badań preparatów szczepionkowych na Covid-19.

Badania zostały przeprowadzone w niezależnych laboratoriach we Włoszech w lipcu 2022. Jak podkreśla autor publikacji ekspertyza laboratoryjna miała miejsce poza Polską, ponieważ na wnioski o informacje publiczną wysyłaną do Ministerstwa Zdrowia i Rejestru Produktów Leczniczych odpowiedzi były wymijające. Instytucje do których wysłane było zapytanie odpowiadały, że opierają się tylko na informacjach jakie zamieszcza producent.

Preparaty dostarczono do laboratorium we Włoszech. Jawornik zaznacza, że odbyło się to z zachowaniem wszelkich procedur transportowych dla tego rodzaju przesyłek. Tam przeprowadzono badanie rentgenowską metodą mikroanalityczną. Metoda ta określa jednoczesną i dokładną obecność wszystkich wykrywalnych faz metali.

Ekspertyza ujawniła szereg zanieczyszczeń w badanych próbkach. Laboratorium potwierdziło obecność grafenu oraz metali ciężkich. Analiza ujawniła wielokrotnie przekroczenie norm obecności aluminium fosforu, siarki, chloru, potasu czy wapnia. W próbkach znaleziono Wirus Epstein-Barra i powodujący wstrząs anafilaktyczny glikol polietylenowy. Ponadto laboratorium w badanych próbkach odkryło substancje do tej pory nie znane nauce.

Naturopata uważa, że w.w składniki są przyczyną Zespołu Guillaina-Barrego, zakrzepicy, uszkodzeń naczyń i narządów wewnętrznych, przyspieszonego rozwoju nowotworów, depresji, udarów mózgu, częściowego paraliżu, zatrucia organizmu metalami ciężkimi, zapalenia wątroby, schorzeń autoimmunologicznych i zaburzeń odporności.

zródło-https://banbye.com/watch/v_qFXtxzL8NGar

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_