fbpx

UWAGA!! Policja poszukuje zaginionego 67-letniego mieszkańca Gniezna!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Uwaga ‼️Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego Piotra Zimnika zamieszkałego na osiedlu Kazimierza Wielkiego w Gnieźnie.

Zaginiony ma 67 lat, jest krępej budowy ciała, ma 185 cm wzrostu, włosy siwe. Piotr Zimnik ostatni raz widziany był 13 marca 2022r. około godziny 13:00 na ulicy Sobieralskiego w Gnieźnie.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym KPP pod numerem 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112.

Źródło i fot. KPP Gniezno

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_