fbpx

W Poznaniu kobieta zmarła po otrzymaniu szczepionki na COVID.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Ministerstwo zdrowia opublikowało nowy raport dotyczący niepożądanych odczynów poszczepiennych.

W raporcie z 9 lutego widnieje informacja o zgonie kobiety z Poznania. Miało do niego dojść 5 lutego. W opisie podano jedynie “nasilenie obrzęków kończyn dolnych”.

Zmarła kobieta jest 15 osobą w regionie zawartą w raporcie Ministerstwa Zdrowia, która przyjęła szczepienie na Covid-19 i zmarła.

– Od pierwszego dnia szczepienia (27.12.2020 r.) do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 18 174 niepożądanych odczynów poszczepiennych, z czego 15 167 miały charakter łagodny – czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia – podaje Ministerstwo Zdrowia.

fot. Shutterstock

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4