fbpx

W Walentynki wypchnął swoją żonę przez okno.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do drastycznego zdarzenia doszło na osiedlu Skiereszewo w Gnieźnie, gdzie 39-letni mężczyzna wypchnął z okna na 1. piętrze swą żonę. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Sprawca był pijany, w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Do zdarzenia doszło 14 lutego br. wieczorem na osiedlu Piekary w Gnieźnie. Policję poinformowała załoga karetki pogotowia udzielająca pokrzywdzonej pomocy. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Z ustaleń policji wynika, że para spożywała razem alkohol. W pewnym momencie między małżonkami doszło do kłótni. Chwilę później 39-latek wypchnął kobietę przez okno mieszkania znajdującego się na I piętrze. Następnie zszedł na dół i zaniósł kobietę do mieszkania, jednak z uwagi na doznane obrażenia wezwano na miejsce pogotowie ratunkowe.Policjanci zatrzymali sprawcę. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty: znęcania, narażenia na ciężki uszczerbek na zdrowiu oraz spowodowania obrażeń ciała.

Decyzją Sądu Rejonowego w Gnieźnie został aresztowany na trzy miesiące.

Źródło: KPP Gniezno

Fot. Pixabay.com

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4