fbpx

Wiadomo czy zwycięzca Eurowizji zażywał narkotyki. Jest wynik testu

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Duża część internautów zarzuca wokaliście włoskiego zespołu zażywanie narkotyków podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas finału Eurowizji widać jak Damiano David schyla się do stolika i wykonuje ruch podobny do wciągania narkotyków nosem.

Oskarżony artysta stanowczo zaprzeczył że zażywał narkotyki podczas konkursu, a cała włoska drużyna wydała oświadczenie, w którym twierdzi że doszło do nieporozumienia:

Jesteśmy zszokowani tym, że niektórzy twierdzą, iż Damiano brał narkotyki. Jesteśmy przeciwnikami narkotyków i nigdy nie braliśmy kokainy. Możemy poddać się testom, ponieważ nie mamy niczego ukrycia. Jesteśmy przeszczęśliwi z powodu wygranej.

Zgodnie z deklaracją lider włoskiego zespołu “Maneskin” poddał się testowi na obecność narkotyków. Organizator Eurowizji wydał komunikat prasowy w którym informuje że test Damiano wyszedł negatywnie.

Jest nam bardzo przykro, że tego typu spekulacje, które prowadziły do fałszywych oskarżeń, przyćmiły ducha muzycznej rywalizacji. Zwycięzca tegorocznego konkursu zamiast cieszyć się z ogromnego sukcesu, musiał mierzyć się z falą krytyki i fałszywych oskarżeń.

Źródło: eurovision.tv 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_