fbpx

WŁAMANIE DO PIEKARNI KOŃCZY PRZESTĘPCZĄ SERIĘ DWÓCH MĘŻCZYZN

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu od dłuższego czasu pracowali nad rozwiązaniem spraw związanych z włamaniami i kradzieżami do małych, osiedlowych sklepów, oraz lokalnych piekarni.
Rozwiązanie nadeszło 31 marca i to zupełnie przypadkowo.
W nocy, podczas patrolu, policjanci usłyszeli alarm dobiegający z pawilonów handlowych w Koziegłowach.
Na miejscu zastali uszkodzone drzwi piekarni, oraz dwóch mężczyzn, którzy rzucili się do ucieczki, wsiedli do białego forda i odjechali z impetem.
Pościg przyniósł skutek już po kilku minutach. W samochodzie znaleziono kasetkę z pieniędzmi, łom, rękawiczki oraz inne narzędzia służące do popełniania przestępstw. Dodatkowo okazało się, ż obaj sprawcy byli pijani, a kierowca jechał bez uprawnień.
Wcześniej ci sami sprawcy zdążyli dokonać kilkunastu kradzieży z włamaniem do sklepów i piekarni na terenie powiatu poznańskiego.
Grozi im do 10 lat więzienia.

Joanna Oszmian

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_