fbpx

Wszedł do sklepu z nożem żądając pieniędzy (VIDEO)

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują sprawcy usiłowania rozboju, do którego doszło w poniedziałek, 5 września 2022 roku około godziny 20:30 przy ul. Wawrzyńca w Gnieźnie.

Sprawca po wejściu do sklepu spożywczego grożąc nożem zażądał wydania pieniędzy przez ekspedientkę. Został spłoszony przez innego klienta i oddalił się w kierunku ulicy Dalkoskiej – relacjonują funkcjonariusze.

Mężczyzna mógł mieć około 60 lat, wzrost około 185 cm, szczupłej budowy ciała, siwe kręcone włosy, charakterystyczne wyłupiaste oczy. Ubrany był w granatowe spodnie, szarą bluzę, niebieską czapkę z daszkiem, twarz miał zasłoniętą maseczką.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie mł. asp. Leszkiem Linetty pod numerem telefonu 47 77 21 281 lub całodobowo z dyżurnym policji w Gnieźnie 47 77 21 211 lub mail: dyzurny.gniezno@po.policja.gov.plTelefon alarmowy 112 – dodają funkcjonariusze.

https://www.facebook.com/watch/?v=490369242479123

źródło: epoznan

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_