fbpx

Wyróżnienie dla poznańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poznański Jarmark Bożonarodzeniowy został wyróżniony w prestiżowym konkursie organizowanym przez European Best Destinations. Wynik głosowania zaskoczył wszystkich.

Organizacja turystyczna mieszcząca się w Brukseli jest odpowiedzialna za promowanie kultury i turystyki w Europie. Z pośrednictwem głosowania turyści określają najlepszy kierunek podróży na kontynencie europejskim w sezonie letnim. Natomiast zima to czas głosowań na najpiękniejszy świąteczny jarmark.

W tym sezonie na pierwszym miejscu znalazł się Budapeszt. To już czwarty raz, kiedy stolica Węgier zdeklasowała inne miasta. Drugie miejsce przyznano Krajowej- historycznemu miastu w Rumunii. Trzecie miejsce zdobyło Metz-stolica Lotaryngii we Francji.

Na czwartym miejscu uplasował się Jarmark w Poznaniu. Wyróżnienie poznańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego wpłynie niewątpliwie na promocję stolicy Wielkopolski w Europie. Na stronie organizacji można przeczytać pochlebne opinie.

Niepowtarzalną atmosferę Jarmarku Bożonarodzeniowego na Jarmarku tworzą niezwykłe dekoracje świąteczne oraz iluminacje świetlne (ponad 43 000 Iluminacji LED). Na naszych Gości czeka ponad 20 dekoracji świetlnych i punktów fotograficznych, 16-metrowa choinka, piękny diabelski młyn (ponad 30 metrów), jedyne w mieście lodowisko na świeżym powietrzu oraz bogaty wybór punktów handlowo-gastronomicznych (ponad 70). Świąteczna scena naszego Jarmarku Bożonarodzeniowego zaprasza wszystkich gości na bezpłatne koncerty, przedstawienia i animacje dla dzieci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarezerwuj loty, zakwaterowanie, a także wycieczki i zajęcia w Poznaniu i odwiedź jeden z najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie i najlepszych jarmarków bożonarodzeniowych w Polsce- napisano na stronie European Best Distinations.

Poznań pokonał: Montbeliard, Gavone&Asti, Birmingam, Valkenburg, Trewir, Sarande, Brugie, Manchester, Zagrzeb, Rygę, Maderę, Brukselę, Edynburg, Wiedeń, Londyn, Drezno i Pragę.

Zdjęcie-Hotel-Korel

Łukasz Kuk

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_