fbpx

Zabił partnerkę na oczach 2-letniej córki!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W tym tygodniu w Sądzie Okręgowym w Koninie ruszył proces 31-latka. Mężczyzna przepraszał w sądzie bliskich zmarłej i prosił o wybaczenie. Zapewniał, że nie chciał jej zrobić krzywdy. Planował popełnić samobójstwo na jej oczach, gdyż kobieta chciała odejść i zabrać dziecko. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w listopadzie 2020 roku w powiecie konińskim.

29-letni wówczas Rafał S. w Kopydłówku zajechał drogę swojej partnerce Annie B., która podróżowała z ich dzieckiem – 2-letnią dziewczynką. Mężczyzna miał nóż, którym ranił kobietę sześciokrotnie doprowadzając do jej śmierci. Nożem ranił też siebie. Dziecku nic się nie stało. Kilka dni po zdarzeniu usłyszał zarzut zabójstwa, ale odmówił składania wyjaśnień. Trafił do aresztu, gdzie przebywa do dziś.

Z relacji bliskich kobiety wynika, że Rafał S. chciał popełnić samobójstwo już wcześniej, jednak odwiódł go od tego brat Anny B.

Mężczyzna zrelacjonował, co stało się feralnego dnia. Jak podkreśla, najpierw ranił nożem siebie. Anna próbowała mu zabrać nóż, by nie zadał sobie więcej ran, doszło do szarpaniny. Jak stwierdził sam oskarżony – stracił nad sobą panowanie i zadał partnerce kilka ciosów nożem “nie wiedząc co robi”.

Biegli orzekli, że w chwili zabójstwa Rafał S. był poczytalny. Grozi mu nawet dożywocie.

Joanna Oszmian

Źródło: epoznan,

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_