fbpx

Konkurs fotograficzny ”Wspomnienia z dawnej pracy” rozstrzygnięty.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Promowany przez nasz portal informacyjny konkurs fotograficzny Wspomnienia z dawnej pracy cieszył sie ogromną popularnościa. Napłynęło ponad 150 fotografii osób chcących podzielić się swoimi wspomnieniami, z nierzadko pierwszej pracy jaką podjeli. Był to nostalgiczny powrót do czasów, w których zawodowe życie Polaków wyglądało całkiem inaczej niż dziś. Warto zwrócić uwagę na modę, fyzury czy sprzęty używane w PRL-u w zawodach, które albo już przestały istnieć albo zmieniły dziś całkowicie swoją formę.

Z ogromną radością prezentujemy Państwu zdjęcia finalistów konkursu. Pragniemy jednak zaznaczyc, że każde z nadesłanych zdjęć miało swój unikatowy klimat. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane wspomnienia.

1 miejsce konkursu fotograficznego.

I miejsce zajęła Pani Halina z Kępna-Dbanie o czystość witryny księgarni.

2 miejsce w konkursie fotograficznym

II miejsce zajął Pan Leszek z Kożuchowa.

Praca na stacji paliw CPN w Kożuchowie w 1976 r. Razem z bratem byłem wtedy ajentem i zarazem sprzedawcą na tej stacji. Jak widać, królowała wtedy Etylina 78. A według informacji przy kasie “personel stacji miał zakaz wydawania paliwa osobom nietrzeźwym”. To były wspaniałe czasy!

III miejsce w konkursie fotograficznym

III miejsce zajęła Pani Bronisława z Gostynia.

Zawód: Opiekunka dzieci w przedszkolu przy PGR Parsko Zespół Stare Bojanowo.

Laureatami wyróżnienia zostali: Pan Zygmunt z Poznania, Pani Maria ze Skarżynia, Pani Aleksandra z Czerniejewa i Pan Jan z Konina.


Więcej zdjęć-https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-galeria

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_