fbpx

Kolejny rekordzista za kółkiem….tym razem w Obrzycku koło Szamotuł

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

3,24 promila w organizmie miał zatrzymany do kontroli kierujący samochodem w Obrzycku. Mężczyzna został zatrzymany, a gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut. Grozi mu kara więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz grzywna.

W dniu 4 kwietnia br. dzielnicowi z Posterunku Policji w Obrzycku, na ul. Mostowej w Obrzycku zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mazda. Okazało się, iż samochodem kierował 29-letni mieszkaniec Obrzycka. Kontrola mogłaby przebiec bez zastrzeżeń, gdyby nie fakt, że kierujący wyraźnie znajdował się pod wpływem alkoholu.

Dzielnicowi sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny i okazało się wówczas, że podejrzenia były słuszne. 29-latek był nietrzeźwy. Miał 3,24 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci udaremnili więc mężczyźnie dalszą jazdę. Z drogi trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Gdy wytrzeźwiał został przesłuchany i usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 2 lat więzienia, zakaz kierowania pojazdami oraz grzywnę.

Źródło: KPP Szamotuły

Fot. Pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_