fbpx

POD WPŁYWEM ALKOHOLU POTRĄCIŁ DZIECKO NA PASACH I UCIEKŁ

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W minioną niedzielę 21 maja na przejściu dla pieszych przy na ul. Włocławskiej w Kole doszło do potrącenia 13-letniego chłopca. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, na szczęście szybko został zatrzymany. Mężczyzna miał przeszło 2,6 promila alkoholu w organizmie oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Po godz. 14:00 w niedzielę 35-latka razem z dwójką dzieci przechodziła przez przejście dla pieszych w rejonie ronda przy ul. Włocławskiej w Kole. W pewnym momencie zauważyła wjeżdżający na rondo z dużą prędkością samochód. Kobieta zdążyła tylko pociągnąć swoje dzieci tak aby nadjeżdżający pojazd w nich nie uderzył. Niestety biały Citroën mimo szybkiej reakcji 35-latki potrącił jej 13-letniego syna. Na szczęście chłopiec nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowca po tym zdarzeniu nie udzielił pomocy poszkodowanemu tylko odjechał. Informacja o poszukiwanym pojeździe została natychmiast przekazana do patroli Policji. Kierowca Citroëna szybko został zatrzymany przez kolskich policjantów. Po zbadaniu stanu trzeźwości 44-letniego mieszkańca Koła okazało się, że ma on przeszło 2,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierowca posiadał obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, ponieważ wcześniej był już karany za jazdę na „podwójnym gazie”.

Źródło: KPP Koło

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_