fbpx

Wstrząsający artykuł o zgonach wraca na stronę Wielkopolska24.info.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Nie milkną echa związane ze zniknięciem artykułu na temat masowych zgonów wykładowców na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

13 maja pojawił się na stronie naszego portalu krótki artykuł na temat zgonów wśród wykładowców na UAM w Poznaniu. Wpis ten wywołał spore zamieszanie. Po kilku dniach od publikacji artykuł zniknął ze strony Wielkopolska24.info. Stało się to z przyczyn, których nie chcemy tu ujawniać. Wszystko na naszej stronie działa już poprawnie dzięki Kamilowi z działu IT. Jesteśmy też lepiej przygotowani na podobne sytuacje poprzez dodatkowe zabezpieczenia portalu. Przepraszamy za niedogodności.

zdjęcie-WikimediaCommons

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_