fbpx

Zatrzymania w sprawie głośnego zabójstwa w Pleszewie. Najmłodszy podejrzany ma 16-lat. AKTUALIZACJA

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

“Zatrzymalismy pięć osób w związku z podwójnym zabójstwem w Pleszewie. Podejrzani to mężczyźni w wieku od 16 do 22 lat. Wszyscy są mieszkańcami powiatu pleszewskiego” – informuje Wielkopolska Policja.

Najmłodszy ma 16 lat, najstarszy 22. Pleszewska policja zatrzymała młodych mężczyzn podejrzanych o podwójne morderstwo, do którego doszło wczoraj w Pleszewie. Sprawcy zostali zatrzymani w miejscach zamieszkania. Trzech z nich znanych jest policji z wcześniejszych przestępstw. “Dziś przeprowadzane będą z nimi czynności z udziałem prokuratora” – mówi rzecznik pleszewskiej policji Monika Kołaska.

Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć dziennikarzom Głosu Wielkopolskiego od zatrzymanych w wieku 16-22 lat pobrano próbki na obecność narkotyków. Ze źródeł zbliżonych do śledztwa wynika, że podczas brutalnego ataku cała piątka miała być pod silnym wpływem środków odurzających.

Mężyczyzna ranny w czasie napadu także był napastnikiem. Został zatrzymany w szpitalu.

To 41-latek, który uczestniczył w zdarzeniu i również został pobity, po czym trafił do szpitala. To ojciec jednego z wcześniej zatrzymanych. Wszyscy zostali przesłuchani przez policję i przewiezieni do prokuratury. Policja wyjaśnia okolicznosci tego brutalnego morderstwa 35- i 51-latka.

Jak dodaje Radio Poznań nieoficjalnie mówi się, że atak był związany z porachunkami i handlem środkami odurzającymi.

Fot. PAP/Teodor Szary

Źródło: Głos Wielkopolski i Radio Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4