fbpx

ZŁAPANA NA GORĄCYM UCZYNKU

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

19 kwietnia br. do jednej z drogerii w Tarnowie Podgórnym została wezwana policja. Pracownik sklepu zauważył i zatrzymał kobietę, która próbowała ukraść markowe perfumy.

Szybko okazało się, że ma ona związek również z innymi przestępstwami w tym miejscu. W ciągu dwóch ostatnich tygodni dokonała kradzieży kosmetyków do makijażu, perfum oraz zabawek o łącznej wartości blisko 2 tysięcy złotych.

Na razie kobieta podejrzana jest o dokonanie pięciu przestępstw, jednak policjanci zaznaczają, że sprawa jest rozwojowa i 41-latka może usłyszeć kolejne zarzuty. 

Joanna Oszmian

Źródło: KMP Poznań, fot. Wikipedia

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_