fbpx

Zmiana partyjnych kadr w Enea S.A.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poznańska Enea ma nową radę nadzorczą. Wśród członków polityk rządzącej koalicji.

Walne zgromadzenie Enea S.A. powołało dziś nowych członków rady nadzorczej. Wśród nowo powołanych jest polityk związany z Polską 2050 Michał Gniatkowski. Co ciekawe w tym samym czasie premier polskiego rządu Donald Tusk oświadczył na konferencji prasowej, że trzeba odpartyjnić spółki Skarbu Państwa.

– Dziś już mogę powiedzieć, że to jest stajnia Augiasza. Potrzeba będzie setek uczciwych menedżerów, żeby je wyczyścić z nepotyzmu i nieprzyzwoitych zachowań – stwierdził Tusk, mówiąc o sytuacji w spółkach z udziałami państwa. Jak zapowiedział, “będzie wyraźna poprawa, jeśli chodzi o jakość kadr i odpartyjnienie w spółkach”.

Skarb Państwa posiada 52,29% udziału w mającej swą siedzibę w Poznaniu Grupy Enea S.A.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_