fbpx

Bezkarny Komornik ?

Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI

Instrukcja kpienia z wyroku NSA

W tej sprawie mamy kopię grubych akt i korespondencji pomiędzy zainteresowanymi stronami. poniższa instrukcja polecana jest w powiecie poznańskim, lecz nie wykluczamy że także w innych powiatach się sprawdzi.

Dla dociekliwych w załącznikach część dokumentów. Można ? Od dawna można.

Instrukcja

Jak uniknąć wykonania prawomocnego wyroku NSA nakazu rozbiórki obiektu budowlanego.

1. Właściciel posesji na którego wydano prawomocny nakaz rozbiórki obiektu, winien posesję przepisać na żonę która założy sp. z o.o wystarczy jednoosobową.

2. Do organu nadzorującego wykonanie wyroku PINB-u – przedstawić dowód wykonania rozbiórki – wystarczy foto z nieistniejącym już obiektem – zalecany photoshop.

3. Nie jest też problemem gdy fałszerstwo się wyda gdyż prokuratura za tego typu fałszerstwa nie widzi podstaw do wszczęcia postępowań.

Metoda ta jest pewna i sprawdzona w Poznańskim PINB-ie ul Zielona.

Działa już 5 lat w 100%, z obiektów korzysta się dalej bez problemów.

Metoda zastosowana, przez prawnika – czynnego komornika sądowego, Przemysława Migasa – posesji którą sam nabył z licytacji komorniczej i bez pozwoleń rozbudował ją.

Wiarygodność metody, potwierdza wykonywany zawód, cieszący się zaufaniem publicznym. Działanie te uznane są też za zgodne z etyką zawodową komorników sądowych przez Rzecznika Dyscyplinarnego KRK.

Benedykt Mossakowski

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI