fbpx

17-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Grodziscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Pośród zabezpieczonych przez policjantów środków odurzających znajdowała się marihuana oraz biały kryształ. Jeden z mężczyzn przyznał się, że ujawnione przez funkcjonariuszy narkotyki należą do niego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

2 marca o godzinie 2:00 funkcjonariusze prewencji podjęli kontrolę samochodu osobowego tuż przy Komendzie w Grodzisku Wielkopolskim. Nienaturalne ruchy oraz nerwowe zachowanie 23-letniego kierującego oraz dwóch pasażerów w wieku 19 i 17 lat z powiatu poznańskiego wzbudziły zainteresowanie mundurowych. Dalszy etap kontroli utwierdził policjantów w przeświadczeniu, że zachowanie mężczyzn nie jest bezpodstawne.

W trakcie przeprowadzonych czynności policjanci ujawnili ponad 20 gramów suszu roślinnego oraz 13 gramów białego kryształu. Dalsze działania doprowadziły do ustalenia właściciela środków odurzających. 17-letni mężczyzna odpowie przed Sądem w Grodzisku Wielkopolskim.

Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot. KPP Grodzisk Wlkp.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_