fbpx

52-letnia kobieta z promilami za kierownicą.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Cała sytuacja wydarzyła się 9 lipca br. po godzinie 16:00. W miejscowości Półwiosek Lubstowski policjanci z konińskiej drogówki zauważyli dostawczego Lublina, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o blisko 20 km/h. Za kierownicą auta siedziała 52-letnia mieszkanka gminy Sompolno, a na miejscu pasażera leżały puste butelki po piwie. Po pierwszych słowach wypowiedzianych przez kobietę wiadomo było, że jest ona kompletnie pijana. Mimo to 52-latka wciąż upierała się, że jest trzeźwa. Badanie alkomatem wskazało, że w jej organizmie znajduje się ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

52-latka za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem, za co grozi jej do 2 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym kobietę ukarano mandatem w kwocie 200 złotych.

Źródło & fot. KMP Konin

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_