fbpx

5800 zł mandatu, 24 punkty karne i złamane dwa zakazy sądowe.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Koninie w czwartek (30.03) w trakcie prowadzenia kontroli prędkości w miejscowości Janów zauważyli pojazd, który o 38km/h przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość. Kierujący zlekceważył sygnały do zatrzymania się. Po krótkim pościgu VW Polo, za kierownicą którego siedział 52- letni mieszkaniec Łodzi udało się zatrzymać.

Po sprawdzeniu osoby okazało się, co było powodem jego zachowania. 52-latek posiada bowiem dwa obowiązujące sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna za popełnione wykroczenia przekroczenia prędkości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 5800zł. Za złamanie zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi odpowie przed Sądem.

Żródło & fot KMP Konin

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_