fbpx

” A JEDNAK SPISEK!”

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

To tytuł książki, którą autorka Ewa Marcinkowska, będzie promowała w najbliższą środę o godz. 19.00 w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 12 w Poznaniu. 

Książka traktuje o historii ruchów globalistycznych, dokładnie opowiadając o ich założycielach i propagatorach. Z precyzją i prostotą ukazuje aktualne sytuacje związane z aktywnością m.in ONZ czy WHO.

Warto posłuchać na żywo i skorzystać z zakupu wraz z dedykacją autorki. Ewa Marcinkowska to publicystka niezależnego kanału informacyjnego na YouTube. 

Organizatorem wydarzenia jest Marcin Sowiński – lekarz POZ, członek Związku Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Medycy Nadziei.

Niedawno jako jeden z reprezentantów, brał udział w zjeździe WHO w Genewie, gdzie wyraził sprzeciw wobec planów WHO dążących do władzy nad krajami członkowskimi w zakresie lockdownów czy obowiązku izolacji. 

Zapraszamy w środę o 19.00, Ogrodowa 12. 

Benedykt Mossakowski

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_