fbpx

Policja poszukuje trzeciego sprawcę rozboju

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

14 sierpnia  br. po godzinie 18-ej 39. letnia kobieta i 45. letni mężczyzna  przebywający na terenie miasta Turku na ul. 650-lecia dokonali rozboju na 76. letnim mieszkańcu miasta Turku. W trakcie policyjnych czynności  ustalono, że w/w osoby używając przemocy i grożąc śmiercią zażądali od jadącego rowerem mężczyzny pieniędzy, po czym dokonali kradzieży torby z zakupami. W opisanym rozboju uczestniczył trzeci nieustalony dotąd mężczyzna.

Tego samego dnia w/w kobieta trzymając scyzoryk groziła pozbawieniem życia i zdrowia 18. letniej kobiecie, która w obawie, że groźby te mogą zostać spełnione schroniła się w pobliskim sklepie. W tym czasie sprawczyni dokonała uszkodzenia drzwi sklepu powodując straty w wysokości 1000 złotych.

Sąd Rejonowy w Turku na wniosek Prokuratury Rejonowej w Turku zastosował wobec ustalonych sprawców środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 12.

Trwają ustalenia trzeciego sprawcy rozboju.

Źródło KPP Turek

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_