fbpx

Akcja łowców pedofilów na poznańskim Górczynie

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W sobotę 20 marca na poznańskim Górczynie zatrzymano 54-letniego mężczyznę podejrzanego o zamiar dokonania czynów pedofilskich wobec 12-latki.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych. 54-latek został zwabiony przez tzw. łowców pedofilów, czyli aktywistów z międzynarodowej grupy Elusive Child Protection. Wcześniej mężczyzna miał korespondować z 12-latką w Internecie. Na miejscu pojawił się z workami zabawek. Działacze grupy zatrzymali go i wezwali na miejsce policję.  

W trakcie zatrzymania aktywiści cytowali mężczyźnie wiadomości, które miał przesyłać dziewczynce. Miał między innymi proponować jej pokazanie męskich narządów płciowych. Mężczyzna miał twierdzić, że robił sobie żarty, a zabawki przyniósł na spotkanie celem ich sprzedaży 12-latce. Policja zatrzymała 54-latka w celu wyjaśnienia sprawy i sprawdzenia czy nie posiadał treści pedofilskich.

zdjęcia: FB Elusive Child Protection Unit Poland

https://www.facebook.com/lowcy.pedofili/videos/1163534664097220
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4