fbpx

Biegający po samochodzie pies przyczyną poważnego wypadku!!!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jedna osoba ucierpiała w wypadku, który wydarzył się w niedzielę na drodze Żerków – Raszewy. Kierowca forda uderzył w drzewo. Sprawcą zdarzenia był pies, który podróżował autem – podaje serwis jarocinska.pl.

72-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi, kierując fordem fiesta, zjechał na lewe pobocze, wjechał do rowu i uderzył w drzewo – relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

72-letnia pasażerka auta wymagała hospitalizacji. Mieszkanka gminy Żerków została przewieziona do szpitala w Jarocinie. Odniosła obrażenia wymagające leczenie powyżej 7 dni. Na szczęście nie zagrażają jej życiu.

Policja ustaliła, że para przewoziła psa luzem. Zwierzę przemieszczało się w samochodzie. Pies przeszkodził w skupieniu się kierowcy. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem – mówi policjantka.

Źródło i fot.: jarocinska.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_