fbpx

Mężczyzna włamał się do sklepu z alkoholem i konsumpcje zaczął na miejscu.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W dniu 11 marca br. przed godziną 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych w miejscowości Buczek Wielki.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie na miejsce natychmiast wysłał funkcjonariuszy Posterunku Policji z Trzcinicy. Po przybyciu na miejsce naszych mundurowych okazało się, że 58 – letni mieszkaniec gminy Rychtal wybił szybę w jednym ze sklepów spożywczych, następnie dostał się do środka sklepu i ukradł butelkę wódki oraz jedno piwo.

Sprawca najprawdopodobniej był bardzo spragniony, ponieważ postanowił skradziony towar skonsumować na miejscu. W wyniku tej konsumpcji sprawca kradzieży z włamaniem doznał silnego zatrucia alkoholowego i trafił do szpitala, następnie po wyjściu za szpitala trafił do policyjnego aresztu i teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_