fbpx

Bosak i Mentzen na spotkaniu w Poznaniu już w najbliższy piątek!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Na wszystkich sympatyków Konfederacji w najbliższy piątek czeka nie lada atrakcja. O godz. 19:00 na Placu Wolności odbędzie się spotkanie otwarte z liderami Konfederacji Krzysztofem Bosakiem i Sławomirem Mentzenem.

Jak poinformował jeden z poznańskich liderów Konfederacji Piotr Wawrzyniak pomimo licznych utrudnień stawianych przez władze miasta spotkanie ostatecznie odbędzie się w najbliższy piątek 15 września o godz. 19:00 na Placu Wolności w centrum Poznania.

Zapraszamy na najciekawszą i najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tej jesieni. Bosak&Mentzen NA ŻYWO! Odwiedzimy 18 miast w całej Polsce. Będzie głośno, będzie ciekawie i z efektem WOW! Będziecie mogli zobaczyć na żywo tiktokera Sławomira Mentzena i mistrza wagi ciężkiej debat Krzysztofa Bosaka! – zachęcają organizatorzy wydarzenia. – Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że nie potrzebujemy zwozić ludzi autokarami na nasze spotkania, dlatego lepiej przyjść szybciej i zająć sobie miejsce – zachęcają organizatorzy.

fot. FB Konfederacja

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_