fbpx

Czytelnicy piszą… Atak premiera Morawieckiego na Norwegię! (Video)

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Szanowna redakcjo,

aż się prosi, by napisać do sekcji “Kilka szpil z ostatniej chwili”

Oto premier Morawiecki ośmiesza Polskę, atakując w głupi sposób Norwegię, będącą bądź co bądź partnerem strategicznym dostaw ropy i gazu do naszego kraju.

Premier na spotkaniu z młodzieżą miał stwierdzić, że Norwegia “pośrednio żeruje na wywołanej przez Putina wojnie.” I że “powinna się podzielić.”

Premier Morawiecki widocznie nie wie, że zyski z ropy i gazu są odkładane na potrzeby przyszłych pokoleń Norwegów oraz, że w ramach tzw. Norweskiego Mechanizmu Finansowego kraj ten płaci miliony euro rocznie za dostęp do wspólnego rynku.

Jak zauważył poseł Winnicki, premier zachowuje się jak bohater komedii Barei, który miał poobrażane wszystkie sklepy. Problem w tym, że sklepów z ropą naftową i gazem nie ma zbyt wielu.

https://wiadomosci.wp.pl/burza-po-slowach-morawieckiego-o-norwegii-jest-odpowiedz-z-oslo-6771692552244192a

Aż się prosi, by umieścić o tym notkę w sekcji “Kilka szpil z ostatniej chwili”

Czytelnik z Poznania

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_