fbpx

Festiwale orientalnej kuchni, trunków i słodyczy już w najbliższy weekend w Poznaniu.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jesteś smakoszem azjatyckich potraw? A może masz ochotę na degustacje wykwintnych alkoholi lub poczuć smak kawy z najodleglejszych zakątków świata? Już wkrótce nadarzy się nietuzinkowa okazja dla koneserów kuchni azjatyckiej, trunków rzemieślniczych, kawy i słodyczy.

W najbliższych dniach odbędzie się w Poznaniu Festiwal Azjatycki, Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych. Wydarzenie odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich już w najbliższy weekend tj., w dniach 2-3 03 2024r. w pawilonie 4.

Wielkopolska24.info będzie mieć patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4