fbpx

Jest decyzja!!! Piłkarska reprezentacja Polski nie zagra meczu barażowego z Rosją!!!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję w sprawie meczu Rosja-Polska zaplanowanego na 24 marca w ramach eliminacji do mistrzostw świata. “Reprezentacja Polski nie zamierza rozegrać barażowego meczu z reprezentacją Rosji” – przekazał na Twitterze Cezary Kulesza.

Koniec ze słowami, czas na czyny! W związku z eskalacją agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, reprezentacja Polski nie zamierza rozegrać barażowego meczu z rep. Rosji. To jedyna słuszna decyzja. Prowadzimy rozmowy z federacjami Szwecji i Czech, aby przedstawić FIFA wspólne stanowisko – napisał prezes PZNP Cezary Kulesza.

24 marca w Moskwie Rosja miała rozegrać z Polską, a Szwecja ma zmierzyć się z Czechami w półfinałowych barażach o awans na mundial w Katarze.

Teraz trzeba czekać na decyzję FIFA i UEFA. Pytanie bowiem czy Rosja zostanie ukarana walkowerem i wówczas reprezentacja Polski czekać będzie na zwycięzcę meczu Czechy-Szwecja.

Fot. AFP

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_