fbpx

Konfederacja rozwiewa pogłoski na temat startu w wyborach.

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiciele prawicowego ugrupowania przedstawili kandydatury do rady miasta Poznania w wyborach samorządowych oraz odnieśli się do perturbacji w lokalnych strukturach partii.

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Kolejne komitety wyborcze przedstawiają swoje jedynki. Komitet Konfederacja Propolska jest jednym z komitetów, którego kandydaci ubiegają się o miejsca w radzie miasta. W wyborach samorządowych 2024 Konfederaci nie wezmą udziału w walce o fotel prezydenta miasta Poznania. Ponadto Miejska Komisja Wyborcza odmówiła rejestracji komitetu w jednym z okręgów ma dodatek kilku konfederatów zdecydowało się startować z list PiS.

Podczas dzisiejszej konferencji kandydaci do Rady Miasta z ramienia Konfederacji przedstawili swoje kandydatury oraz odnieśli się do rozłamu.

Konfederacja z Poznania nie ma nic wspólnego z PiS

PiS chciałby odebrać ludziom możliwość głosowania na Konfederację. Zabrali jednego człowieka, chcąc pokazać ”idziemy z Konfederacją” nic z tych rzeczy. Startujemy samodzielnie w Poznaniu. Wobec osób, które wystąpiły wbrew Konfederacji zostaną wyciągnięte konsekwencje- stwierdza Ziemowit Przebitkowski, kandydat Konfederacji do rady miasta z okręgu I.

Przy okazji oberwało się rządzącej koalicji

Piotr Wawrzyniak, kandydat do rady miasta z okręgu IV przypomniał o niespełnionych obietnicach premiera Tuska.

Minęło kilka miesięcy od wyborów. Było dużo obietnic, a realizacja konkretów wygląda jak wygląda. Tylko 12 z nich zostało zrealizowanych. Poznaniacy zastanówcie się! Czy chcecie być po raz kolejny oszukani?-apeluje Piotr Wawrzyniak

Konfederacja akcentuje przywiązanie do chrześcijaństwa

Mieszkańcy Poznania o poglądach katolickich zasługują na swojego przedstawiciela w radzie-oznajmił mów Dawid Trzeciak, kandydat do rady miasta z okręgu V.

Tak wyglądają ”jedynki” Konfederacji Propolskiej w wyborach do rady miasta Poznania;

  • Okręg I-Ziemowit Przebitkowski
  • Okręg II-Jacek Skupin
  • Okręg IV-Piotr Wawrzyniak
  • Okręg V-Dawid Trzeciak
  • Okręg VI-Piotr Walczak

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4