fbpx

PLOTECZKI BENEDYKTA –GOLEC ORKIESTRA

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Alfabetycznie, zdań kilka na temat osób z którymi kontakt miałem i tak ich zapamiętałem.

Jeśli widzisz ich inaczej to napisz w komentarzu, lub „polajkuj” jeśli się zgadzasz.

GOLEC ORKIESTRA

Fanem góralskiej muzyki bym siebie nie określił. Jednak stylizowany folk, prezentowany przez braci Golec, jest jak najbardziej do przyjęcia.

Z kilku spotkań z nimi, najbardziej utkwiło mi w pamięci wydarzenie zamknięte w katowickim Spodku.

Bracia Golec wraz z orkiestrą, sprawy muzyczne mieli w małym palcu, ale wyzwaniem okazało się spełnienie wciąż zmieniających się oczekiwań sponsora. Jako doświadczony organizator wiedziałem, że gwiazdy często trzymają się ustalonego porządku w kontrakcie i nie są skłonne improwizować. W tym jednak przypadku wykazali dużą elastyczność i klasę oraz niezaprzeczalny profesjonalizm. Miedzy innymi dzięki nim otrzymałem od sponsora premię specjalną, co było ewenementem w tej firmie.

Duży plus dla Golec Orkiestra.

Benedykt Mossakowski

(fot. Wikipedia)

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4