fbpx

Konkurs dla seniorów, ”Wspomnienia z dawnej pracy”.

Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI

Weź udział w konkursie “Wspomnienia z dawnej pracy”
Już jest! Okazja by spróbować swoich sił we wspaniałym konkursie fotograficznym organizowanym przez portal Aplikuj.pl oraz wygrania atrakcyjnych nagród. Celem konkursu jest uświadomienie młodemu pokoleniu, że realia pracy na przestrzeni lat zmieniły się diametralnie. Chcemy zrobić to przez stworzenie unikalnej galerii starych fotografii związanych z pracą sprzed lat.
Ukończyłeś 50 lat? Jesteś mieszkańcem województwa lubuskiego/ wielkopolskiego? Posiadasz w swoich pamiątkach stare fotografie, na których widać Twoje dawne stanowisko pracy? Jeśli odpowiedzi są twierdzące, jest to konkurs stworzony dla Ciebie i musisz podzielić się z nami swoimi wspomnieniami.
Jedyne co trzeba zrobić to wysłać maksymalnie 3 najlepsze według Ciebie zdjęcia wraz z krótkim opisem stanowiska poprzez formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie. Czekają na Ciebie wyjątkowe nagrody, a jedną z nich możesz dostać Ty. Są to: telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki.
Do konkursu możesz zgłosić się sam lub jeśli jest to nie możliwe, za pośrednictwem bliskiej Ci osoby. Konkurs trwa od 3 stycznia 2022 do 30 marca 2022.
Regulamin znajdziesz na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI