fbpx

Ogromne trudności płatnicze. Banki uspokajają klientów.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Od wczesnych godzin największy bank w Polsce odnotował wiele zgłoszeń dotyczących logowania na swoją stronę. Klienci PKO BP narzekali na trudności z dokonywaniem przelewów oraz płatności przy pomocy aplikacji Blik. Problemy dotyczyły również aplikacji IKO, IPKO. Zdaniem przedstawicieli Bank pracuje nad usunięciem awarii.

Zgodnie z zapowiedzią bank miał mieć przerwę w dostarczaniu usług swoim klientom zapowiadaną na noc z soboty na niedziele. Nie wiadomo czy poniedziałkowa awaria jest związana z tą przerwą.

Problemy z dostępem do swoich kont zgłaszali również klienci innych banków. Na stronie downdecector można znalezć informacje o trudnościach klientów chcących zalogować się do ING Bank Śląski, mBank i Santander oraz Millenium.

Jak poinformowało biuro prasowe PKO BP, od 11.00 wszystkie serwisy powinny działać poprawnie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_