fbpx

Pobicie w poznańskiej galerii handlowej.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

19-letni poznaniak został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto i tymczasowo aresztowany za uszkodzenie ciała oraz naruszenie nietykalności cielesnej. 26 stycznia br. zaatakował dwóch nastolatków w poznańskiej galerii. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

26 stycznia br. na Komisariat Policji Poznań Stare Miasto zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że został pobity przez nieznaną mu osobę. Jak wynikało z informacji przekazanych policjantom do zdarzenia doszło w Galerii Handlowej w centrum Poznania. Tego wieczoru, pokrzywdzony wraz ze znajomymi wybrał się na Stary Rynek. Po wejściu do publicznej toalety w centrum miasta zaczepił ich 19-latek. Doszło między nimi do awantury. Koledzy poszkodowanego próbowali uspokoić agresora, lecz ten po chwili zaatakował dwóch mężczyzn, którzy zostali ranni i uciekł. 

Wezwani na miejsce policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady do dalszej identyfikacji. 

Po przesłuchaniu świadków oraz przejrzeniu monitoringu udało się wytypować podejrzanego mężczyznę. Został on zatrzymany przez kryminalnych ze Starego Miasta już kolejnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz naruszenia nietykalności cielesnej, a sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

Źródło: poznan.policja.gov.pl

fot. KMP Częstochowa

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_