fbpx

Wielkopolska: Policja próbuje ustalić tożsamość zmarłego – rozpoznajesz go? [Zdjęcia]

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w styczniu 2021 roku. Poniżej podajemy prawdopodobny wygląd przyżyciowy mężczyzny oraz numery kontaktowe do funkcjonariusza prowadzącego postępowanie.


Zwłoki mężczyzny ujawniono 15 stycznia 2021 roku w jednym z pustostanów przy ul. Ogrodowej w Kaliszu. Na podstawie zebranych danych i analiz sporządzono portret przyżyciowy mężczyzny, który publikujemy poniżej.

Należy wziąć pod uwagę, iż uzyskany portret przyżyciowy oddaje jedynie przybliżone podobieństwo.

Rysopis zmarłego: wiek 60 lat, wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała. W chwili odnalezienia ubrany był bluzę koloru zielonego, dżinsowe spodnie oraz sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie w tej sprawie mł. asp. Tomaszem Szymczakiem

tel. 47 77 51 387 lub sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo Śledczego tel. 47 77 51 364 lub 47 77 51 360

Informacje można także przekazać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: Policja Kalisz.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4