fbpx

Zaginął mieszkaniec Wielkopolski! Widziałeś go? [Zdjęcia]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują Dawida Smętka, mieszkańca Łobżenicy. Mężczyzna wyjechał za granicę, a kilka tygodni później miał wrócić do Polski. Ale nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jak udało się ustalić policji, 34-latek 26 września tego roku wyjechał do Niemiec, do pracy. Kilka tygodni później miał wrócić pociągiem do Polski. Nie wrócił jednak i do dziś nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 178 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego, włosy blond. Cechy charakterystyczne mężczyzny to duża skolioza w okolicy prawej łopatki, braki w górnym, przednim uzębieniu oraz widoczne bielactwo, szczególnie na dłoniach i nogach.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą posiadać informacje na temat jego aktualnego miejsca przebywania proszone są o kontakt z Posterunkiem Policji w Łobżenicy pod nr telefonu 47 77 418 70 lub oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pile pod nr 47 77 415 60.

Źródło: KPP Piła

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_