fbpx

Policja szuka młodej dziewczyny. Może być w twojej okolicy. Rozpoznajesz ją?

Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI

Legniccy policjanci poszukują zaginionej Marii Szurczak, która 19 listopada wyszła z domu do szkoły i nie powróciła. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiona może przebywać na terenie Poznania. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionej są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji w Legnicy bądź najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania za zaginioną 17-letnią Marią Szurczak, która w piątek 19 listopada wyszła do szkoły i nie powróciła. W chwili zaginięcia ubrana była w długi ciemny płaszcz, czarne spodnie dresowe, założony miała sweter typu golf a na nogach wysokie sznurowane buty tzw. glany.
Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatka może przebywać na terenie Poznania w rejonie Osiedla Przyjaźni, w towarzystwie 20-letniego mężczyzny. W chwili zaginięcia posiadała przy sobie telefon komórkowy, kartę bankomatową oraz czarny plecak z naszywką.

AKTUALNY RYSOPIS: wiek z wyglądu 19-22 lata, wzrost 185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy szare.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Marii Szurczak należy kierować do Dyżurnego  KMP w Legnicy pod numerem telefonu tel.47 874 15 20 lub 47 874 15 22 , dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: KPP Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Pomyślę o tym jutro (ebook) Joanna Wyszomirska
baner wielkopolska 4
PAN LI