fbpx

Poznański Jarmark Świąteczny już w najbliższy weekend. Wśród atrakcji koncert znanej artystki.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Natalia Kukulska będzie gwiazdą otwarcia Poznańskiego Jarmarku Świątecznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Darmowy koncert odbędzie się w sobotę, 19 listopada. Występ artystki poprzedzi wiele atrakcji.

Poniżej przedstawiamy program.

Sobota.

Brama Poznańskiego Jarmarku Świątecznego otworzy się 19 listopada o godzinie 11:00. Od tego momentu aż do 23 grudnia Plac Powszechnej Wystawy Krajowej na Międzynarodowych Targach Poznańskich zamieni się w magiczne miasteczko św. Mikołaja. Do godziny 14.00 dla mieszkańców Poznania będzie otwarte lodowisko. Każdy będzie mógł nieodpłatnie pojeździć na łyżwach w świetle blasku świątecznych girland. Dla pasjonatów łyżwiarstwa odbędą się pokazy jazdy figurowej.

Sobotni program obejmuje spektakl dla najmłodszych pt. ”W magicznej chacie czarownicy”, który odbędzie się o godzinie 12.30. Z kolei od 15.00 rozpocznie się pokaz iluzji, a o godzinie 17.00 główna ceremonia otwarcia jarmarku z udziałem prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka. W trakcie tej ceremonii odbędzie się uroczyste zapalenie świątecznych lampek na choince. Następnym punktem programu otwarcia będzie koncert Natalii Kukulskiej.

Niedziela.

W niedzielę w godzinach 12:00-14:00 na Poznańskim Jarmarku Świątecznym będzie można spotkać postacie z bajek. Podobno pojawi się sama księżniczka Elsa! O godzinie 17:00 odbędzie się darmowy koncert zwyciężczyni najnowszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” – Kasi Wilk!

Poznański Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich otwarty będzie do 23 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00. Wśród stałych atrakcji będzie można spotkać: domek Świętego Mikołaja, zjazdy pontonowe, karuzela wenecka, świąteczna kolejka, mirror cube – mobilny pawilon artystyczno-rozrywkowy, gadający Łoś Marcin, Młyńskie Koło czy symulator lotu saniami. Do tego  bogata oferta gastronomiczna i stoiska z rękodziełem. Organizatorzy przygotowali także gwiazdkowe warsztaty dla dzieci.

Szczegółowy program weekendu otwarcia oraz atrakcji zaplanowanych w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego dostępny jest na www.jarmark.poznan.pl   

Wejście i wjazd na parking od ul. Głogowskiej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_