fbpx

Premier Morawiecki przewiduje szóstą falę….

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Najsłynniejszy wirus powróci jesienią? Lepiej się zabezpieczyć na ewentualne ryzyko i się zaszczepić kolejną dawką? Zmykanie gospodarki może znowu nastąpić, jeśli społeczeństwo się nie zaszczepi?

Premier Morawiecki wziął udział w programie ”Przygody Przedsiębiorców”. W trakcie trwania programu został zapytany o możliwość wprowadzenia nowych obostrzeń jesienią. Odpowiedz premiera może budzić niepokój.

– Mam nadzieję, że nie, ale przestrzegam dzisiaj wszystkich przed tym, co może się stać jesienią. Covid może wrócić, dlatego zachowujmy zasady sanitarne. To jedna rzecz, ale druga to zaszczepmy się tą trzecią, albo czasami czwartą dawką. Ja sam za kilka tygodni chcę przyjąć czwartą dawkę, ponownie się zaszczepić – powiedział.

W związku z tym premier zachęca do masowych szczepień, co można między wierszami odczytać, że zaniechanie przyjęcia preparatu może spowodować zamknięcie gospodarki.

Im więcej osób zostanie zaszczepionych, tym większa szansa, że również unikniemy jakichkolwiek perturbacji gospodarczych” – stwierdził szef rządu.

Szef rady ministrów uważa, że w Polsce sytuacja podczas pandemii nie była tragiczna w porównaniu do innych krajów, takich jak, Hiszpania czy Francja.

“Tam dokonywano selekcji: ten pacjent jeszcze może pójść na leczenie, a ten pacjent już nie może pójść na leczenie. To się nazywa ”triaż” w medycynie. U nas nie było czegoś takiego. Owszem – były różnego rodzaju problemy, ogromne problemy w służbie zdrowia, ale staraliśmy się położyć każdego pacjenta” – stwierdził Morawiecki.

Przypomnijmy, że w wyniku działań rządu ograniczono dostęp do opieki zdrowotnej Polakom, w wyniku czego przez dwa lata ograniczeń w Polsce zmarło nadmiarowo 205 tys. osób.

zródło- https://www.youtube.com/watch?v=Ka3l7fA0ELo

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_