fbpx

Prezydent Jaśkowiak nie będzie się spotykać z niezaszczepionymi ludźmi

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zapowiedział że nie będzie się spotykał z osobami niezaszczepionymi. Prezydent od lipca będzie się domagał od każdej osoby deklaracji o tym czy jest zaszczepiona. Jeżeli prezydent nie otrzyma takiej deklaracji to nie spotka się z taką osobą. Możliwa w takim przypadku będzie jedynie rozmowa zdalna.

W przypadku relacji osobistych to jest bardzo proste. Nie spotkam się z kimś, kto mi nie zadeklaruje, że jest zaszczepiony, a jak ktoś jest antyszczepionkowcem, to nasze relacje na jakiś czas, na ileś miesięcy czy lat, będą wstrzymane.

Mówi w rozmowie z Radiem Poznań Jacek Jaśkowiak.

Źródło: Radio Poznań, fot: Facebook Jacek Jaśkowiak

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_