fbpx

Prezydent Jaśkowiak nie będzie się spotykać z niezaszczepionymi ludźmi

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zapowiedział że nie będzie się spotykał z osobami niezaszczepionymi. Prezydent od lipca będzie się domagał od każdej osoby deklaracji o tym czy jest zaszczepiona. Jeżeli prezydent nie otrzyma takiej deklaracji to nie spotka się z taką osobą. Możliwa w takim przypadku będzie jedynie rozmowa zdalna.

W przypadku relacji osobistych to jest bardzo proste. Nie spotkam się z kimś, kto mi nie zadeklaruje, że jest zaszczepiony, a jak ktoś jest antyszczepionkowcem, to nasze relacje na jakiś czas, na ileś miesięcy czy lat, będą wstrzymane.

Mówi w rozmowie z Radiem Poznań Jacek Jaśkowiak.

Źródło: Radio Poznań, fot: Facebook Jacek Jaśkowiak

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

12 thoughts on “Prezydent Jaśkowiak nie będzie się spotykać z niezaszczepionymi ludźmi

 1. Albo się jest prezydentem wszystkich mieszkańców i spotyka z wszystkimi, albo się nie jest i po prostu rezygnuje.

 2. Panie Jaśkowiak, właśnie pan zakomunikował nam wszystkim, że szczepionki nie są skuteczne… bo gdyby były to czego się Pan obawia?

 3. Jesteś człowieku PUBLICZNYM urzędasem pracującym dla nas, dla mężczyzn i kobiet, za nasze podatki. Będziesz się spotykał z każdym kto tego będzie chciał albo wylecisz z tego stanowiska.

 4. Już z historii wiemy do czego prowadzi takiego typu segregacja ludzi. Pan ma w poważaniu nie tylko konstytucję ale i zdrowy rozsądek.

 5. xD
  No to wypad pajacu z pałacu.
  Lud wybrał, lud ma prawo spotkać się ze swoim “włodarzem”.
  Czyżby Pan Prezydent bał się, że eliksir, który przyjął nie działa?

 6. A ja się będę domagać od rezydenta, aby sobie wytatułował w widocznym miejscu na ciele numer i datę ważności wyszepienia przeciw wsciekliznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *